O nas

Cnergy

„Cnergy” – nazwa nie jest przypadkowa – słowo synergia pochodzi z greki i oznacza takie współdziałanie którego efekt jest większy niż suma efektów poszczególnych jego części. To właśnie na efekcie synergii oparliśmy nasze funkcjonowanie. Dziś wiem że to słuszna droga…”

Mateusz Banaś
Prezes Zarządu

Polska Nagroda Innowacyjności
dla Cnergy Sp. z o.o.

Doświadczenie
i kompetencje

Cnergy Sp. z o.o. to zespół doświadczonych menadżerów i inżynierów. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2018 roku i od tego czasu prowadzimy projekty integracyjne na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki budynkowej. Zapewniamy sprawną realizację inwestycji od etapu koncepcji i projektowania po wdrożenie i opiekę serwisową.

Kluczowe osoby

Mateusz Banaś

Prezes Zarządu

Piotr Szurgociński

Dyrektor Handlowy

Krzysztof Radochoński

Dyrektor Techniczny

Obsługa od A do Z

Audyt i koncepcja

Opracowanie dokumentacji projektowej

Montaż i uruchomienie

Opieka serwisowa

Referencje
klientów

Jakość usługi, ale również poziom komunikacji wpływa na ostateczną satysfakcję ze współpracy. Sprawdź jak oceniają nas nasi klienci.

… Firma dała się poznać jako wiarygodny partner na każdym etapie naszej współpracy. Na szczególną naszą uwagę zasługuje fakt, że podczas realizacji projektu wykazała się dużą elastycznością i zaangażowaniem, dzięki czemu wszystkie prace przebiegały sprawnie…

Tomasz Nocuń
RYVU THERAPEUTICS